דלתות מתרוממות

דלתות מתרוממות, סוף מעשה במחשבה תחילה

הידעתם שרכישת דלתות מתרוממות צריכה להיעשות עם הרבה מחשבה מראש, על מנת שלא תקבלו בומרנג לאחר שכבר המוצר אצלכם.

מעניין אתכם לדעת מדוע אני מדברת ככה על דלתות מתרוממות? {אגב, זה לגבי כל חפץ יקר מאוד. אפילו מוצרי חשמל ביתיים, אחרי שמביאים את הכסף, אין חרטות. ככה זה במדינתנו}

דוד שלי גר בבית פרטי, אדם עמיד. ברשותו רכב יוקרה שיש לשמור עליו יותר משבעה עיניים. לכן הוא רצה להתקין דלתות מתרוממות בפתח החנייה. זה מניעה טובה לגנבים, המקום סגור בצורה הרמטית, כך שאין להם אפילו את התענוג להביט ברכב ולתכנן מהלכים זדוניים.

דלתות מתרוממות

האם ידעתם שיש כמה סוגי דלתות מתרוממות?

  • דלתות פנלים – דלתות אלו מורכבות מכמה פנלים מחוברים, נפתחות כלפי מעלה בצורה אנכית. דלתות אלו בדרך כלל לא יהיו מעוצבות אלא, תגענה בשבלונה מוכרת של עיטורים ידועים: פסים, קוביות וכו..
  • דלתות ממקשה אחת – שער זה מתרומם למעלה כיחידה אחת שלמה בצורה ישרה ללא קיפולים / ליפופים. דלתות מתרוממות אלו יהיה אפשר להשיג במגוון עיצובים וצבעים מרהיבים אשר מאוד מייקרים ומוסיפים חן חיצוני למראה הכללי של הבית. יתרון הראשי שלו: שמגן מפני קור וחום וכו. מפני רעשים חיצוניים, משמשים בדרך כלל לסגירת פתחי מבנים או חניות

לאחר ההקדמה הארוכה הזו, אספר מה הייתה עוגמת הנפש של דודי. הוא החליט על הצבת דלתות מתרוממות בפתח החניה, אך רצה שיראו יפה ואסטטי. מכיוון שדודי הוא נורא עסוק ביום יום שלו הוא החליט על בחירה טלפונית, ברור קל, יעוץ וסגירה עסקית.

הסוג אותו בחר היה דלתות ממקשה אחת, אשתו בחרה את כל מה שקשור לעיצוב, צבע ודוגמא וכו.

השער היה צריך להגיע בסוף השבוע ודודי כבר רצה לראות את רכבו מאחורי הדלתות המגינות על אוצרו ולא מאחורי סורג ובריח של גנבים.. הסוף המצער היה שנציגת הטלפון טעתה טעות פטאלית בסוג הדלתות והזמינה דלתות פנלים.

זה אולי נשמע לכם הזוי, אך אכן כך היה. דעו לכם כדי לרכוש מוצר בעל ערך מחברה דרך אוזן ולא דרך עין צריכים הרבה סייעתא דשמיא ולבחור חברה אמינה שתפצה אחרי טעות כזו….