חופשה במלון

למיקום יש חלק חשוב עבור כל מלון

רבים כבר שמעו על מלונות בוטיק שונים המציעים אווירה אחרת לגמרי מזו שאנו מכירים במלונות רבים בישראל. אין ספק שכל אחד מאתנו מנסה לעשות הכול בכדי ליצור לעצמו חופשה חלומית ולכן בדיקת מלונות בוטיק מסוימים יכולה להיות חלק מההיערכות לקראת חופשה ישראלית מרשימה הרבה יותר מזו המוכרת.

אם בדרך כלל מדובר על ריהוט מיוחד הנמצא במלונות אלו או על שירות אישי יותר, הרי שכדאי להתייחס לעוד נקודה מעניינת בקשר למלונות אלו. הכוונה היא לכך שלא מעט מלונות בוטיק ממקמים את עצמם בנקודות מהממות הן מבחינת אוזר גיאוגרפי ולעתים אף הן מבחינת מיקום היסטורי שמייחד את המלון עוד יותר.

חופשה במלון

מדובר בחופשה אחרת לגמרי

חשוב להתייחס לנושא המיקום ברצינות רבה מאחר והוא תורם בצורה משמעותית לנושא הייחוד של מלונות בוטיק שונים. יש הבדל עצום בין לישון באזור מרכזי ולהתעורר לרעש מכוניות לבין לשים את הראש עם ציוץ הציפורים בשכונה עתיקה ומבודדת ולקום כשהשמש מלטפת את הפנים מבעד לחלון עץ עתיק ומעוצב.

יש לא מעט אורחים שמרגישים כיצד אירוח בבית מלון כזה פשוט "זורק" אותם אחורה בזמן ומעניק להם חוויה שקשה לתאר אותה. די ברור שלינה במלון כזה היא עמוסת חוויות עוד בטרם יוצאים לטייל או להכיר את האזור שבו הוא ממוקם. זו עוד סיבה מדוע מלונות בוטיק זוכים להתעניינות רבה ולהצלחה גדולה.

גם לאוכל יש הרבה ייחוד

בבתי מלון רבים מציגים לנו את האפשרות לאכול כמה שנרצה במסגרת של "הכול כלול" למשל. מדובר בשירות שמתאים לנו הישראלים שאוהבים למלא את הצלחת בכיף בכל ארוחה. אך לרוב ניתן לראות כיצד אחרי היום הראשון כולם כבר מבינים שהאיכות חשובה יותר מהכמות ולכן הם לא כבר לא ממש ממלאים את הצלחת.

במקום למלא את הצלחת מחפשים כולם מאכלים מיוחדים שאותם הם עדיין לא ניסו. אם נשליך את הנושא הזה על מלונות בוטיק נוכל לראות עד כמה גם האוכל יכול להיות "בוטיקי". הדרך ללבו של אורח עוברת גם דרך קיבתו כך שלא מעט מלונות בוטיק מציעים מנות גורמה שקשה להשאיר מהם ביס אחד בצלחת.