חופשה בצפון

הצפון הרחוק

האזור של צפון הארץ טומן בתוכו אינספור אטרקציות מיוחדות, ביניהם צימרים בצפון.

האזור של צפון מדינת ישראל נחשב לא רק לאחד מן האזורים היפים ביותר בארץ, אלא גם כאחד מן האזורים בעלי האטרקציות התיירותיות הגדולות ביותר. לא בכדי מדי שבוע פוקדים את צפון הארץ והאטרקציות הרבות שבו מאות אלפי מבקרים. ובין אטרקציות אלו ניתן למצוא אינספור צימרים בצפון, בתי אירוח יוקרתיים ומיוחדים אשר מיועדים ללינה ואירוח ברמת הנופש והחופש הגבוהה ביותר!

בהמשך למה שנאמר לעיל, האזור של צפון הארץ מכיל את אטרקציות רבות, ביניהן: טיולי ג'יפים, טיולי טרקטורונים, רכיבה על סוסים, שיט קיאקים, אינספור מרכזי מבקרים מסוגים שונים כמו יקבים, בתי בד, מחלבות ועוד אשר פתוחים לקהל הרחב, פארקים ושמורות טבע יפהפיים ועוד. מעבר לכך, צפון הארץ מכיל בתוכו אינספור צימרים בצפון, בתי אירוח יוקרתיים אשר מהווים קטגוריה של אטרקציות בפני עצמם.

חופשה בצפון

מחפשים אחר אטרקציה מיוחד בצפון של נופש ובילוי? שכרו צימר מבין צימרים בצפון ותתחילו ליהנות.

ובכן, מפאת העובדה כי צימרים בצפון מהווים קטגוריה שלמה של אטרקציות בפני עצמם, המטרה של מאמר זה הינה לשטוח הכול אודות "הסצנה" של צימרים בצפון , מה מאפיין, אותם, מה הם מכילים, מדוע הם כל כך פופולאריים ומבוקשים ואילו אטרקציות חיצוניות הם מכילים בסביבה שלהם. ובכן, צימרים בצפון הינם בתי הארחה יוקרתיים אשר מאכלסים לא יותר משניים, שלושה אורחים בכל צימרים וכאשר מה שמאפיין את כל אותם צימרים בצפון מבחינת החוויה ואיכות מבחינת משתנים כמו שירות ונופש הינה העובדה שכל צימר וצימר הינו עולם ומלואו מבחינת מה שהוא מספק לאורחים שלו. כל אותם צימרים מכילים בתוכם ג'קוזי גדול ומפואר אשר בנוי בתוך רצפת הצימר, אמבטיה גדולה ומפוארת.

צימרים בצפון בהחלט מקיימים כל פעם מחדש את ההבטחה של נופש וחופשה מיוחדת במינם!

תמרוקים מסוגים שונים אשר מבטיחים רחיצה שהיא ממש חוויה, מיטה נוחה ורחבת ידיים, טלוויזיה גדולה אשר מחוברת לאינספור ערוצי טלוויזיה משובחים ועוד. וזה עוד לפני שהגענו לאטרקציות אשר ממוקמים מחוץ לכל אותם צימרים בצפון. ואילו עכשיו נגיע אליהם. לרוב, צימרים אלו מכילים בחוץ בריכות מסוגים שונים – בריכות שחייה, בריכות אבן קרות, ג'קוזי, בריכה ועוד. ובשילוב של האטרקציות אשר נמצאות מחוץ לגבולות של הצימר ובצפון הארץ, לא סתם צימרים בצפון נחשבים לאחד מן הבחירות הראשונות של כל נופש ונופש.