מרפאת שיניים

מרפאת שיניים בעיצוב סטייל פורים

מטופלים רבים מפחדים להגיע לרופא שיניים ולמרות שרוב הפציינטים שנוטים לפחד הנם הצעירים שבאוכלוסייה, ישנם גם מבוגרים רבים שלא ששים להגיע למרפאת שיניים ודוחים את הקץ בשל חרדה. צצו מספר מרפאות שיניים בארץ שעיצבו את מרפאת השיניים שלהן בצורה מיוחדת, מצחיקה ומעניינת על מנת ללכוד את תשומת לבו של הפציינט מהרגע הראשון שנכנס למרפאה ובכדי להפחית מעט את הפחד שאוחז בו. נמצא כי מטופלים צעירים רבים הגיבו בצורה חיובית לעיצוב ומטופלים מבוגרים הגיעו למרפאה זו משום שהרגישו שם יותר בנוח ופחות חרדה ממרפאה רגילה.

מרפאת שיניים – המראה הרגיל מול המראה השמח

מרפאת שיניים רגילה מאופיינת במכשור מאיים, רעשים מלחיצים ובריחות לא נעימים. מרפאת שיניים מעוצבת, המכוונת לקהל הצעיר והחרדני, מעוצבת בצורה עליזה, עם ציורים על הקירות, מוסיפה אביזרים, פסלים ומנסה להטמיע את המכשור במקום על ידי צבעים, גם הריח בלא מורגש במקום כי בחלק ממרפאות השיניים עושות שימוש בחומר שלא מפיץ את הריח. כך קורה שהפציינטים שנכנסים לא חשים במתח ובחרדה שמרגישים בעת כניסה למרפאת שיניים סטנדרטית והטיפול הופך לקל יותר גם עבור המטופל וגם עבור הרופא והצוות.

מרפאת שיניים

מרפאת שיניים – עיצוב פורים

אם המרפאה שלכם לא בעלת עיצוב מיוחד ואתם רוצים להיכנס לרוח החג ובכך להשיג שתי מטרות של הרגעת הפציינטים והכנסה של שמחת החג למרפאת שיניים. עיצוב מרפאת שיניים ברוח חג פורים מאוד פשוטה, ניתן לקנות חוטים, כרזות ומסיכות בכל חנות, זה לא דרוש הוצאה גדולה. שימוש בכל מיני אביזרים שתמצאו בחנויות שמוכרות תחפושות, תהפוך את מראה מרפאת השיניים לידידותית ומזמינה לכל מי שיכנס. אם רוצים להשקיע מעט יותר צוות המרפאה יכול להתחפש, אין דבר משעשע יותר מלראות צוות של רופא שיניים, אסיסטנטים ומזכירה מחופשים ברוח החג. לא צריך להרחיק לכת עד לתחפושת מלאה, אפילו פאה או אף אדום מספיקים, הרי משנכנס אדר מרבים בשמחה.