פאות

כיצד לבחור פאה

נשים רבות חובשות פאות ביום יום ואתם אפילו לא יודעים זאת! זאת כיוון שהיום לא קל לזהות פאה בגלל איכות השיער והשזירה שלה. בעבר רק נשים עם בעיה בריאותית או נשים חרדיות היו מסתובבות עם פאות, אבל היום נשים רבות בוחרות לגוון את התסרוקת, את הצבע או את סוג השיער ולשים פאה.

אז למה ללבוש פאה?

עבור חלק מהנשים לבישת פאה היא לא בחירה. נשים חרדיות חייבות ללבוש פאות מרגע נישאות. הם בוחרות את פאותיהן בקפידה, הולכות לפאנית מקצועית ומוציאות על כך כסף רב.

סוג אוכלוסייה נוסף הוא נשים שבוחרות לשים פאה עקב מחלה. טיפולים כימותרפיים כידוע גורמים בין היתר לנשירת השיער, ונשים רבות בוחרות לשים פאה בתקופה זו, ולא להסתובב ללא שיער. ישנן גם נשים אשר סובלות מהידלדלות שיער ובוחרות ללבוש פאה כדי לשפר את מראה השיער.

אך ישנם גם נשים שבוחרות ללבוש פאות על מנת לגוון, לחדש, לרגש. אם יש מסיבה גדולה או אירוע חשוב בו הן רוצות להראות מצוין, או להגיע פתאום בלונדיניות לערב אחד, הן עושות זאת באמצעות פאות.

פאות

פאות קאסטם

הרבה אנשים עוד חושבים על פאות כמו על משהו ששמים על הראש בפורים, אך זה רחוק מאוד מהמציאות, בעיקר כשמדובר על פאות קאסטם. פאות קאסטם הן פאות שמיוצרות משיער אמיתי, ונשזרות באיכות גבוהה מאוד כך שהשיער נשמר בצורה מיטבית.

סוג זה של פאות יקר מאוד, אך נראה מאוד טבעי ונשמר לאורך זמן.

אם את זקוקה לפאה, חשוב שתפני לפאנית מקצועית שתעזור לך לבחור פאה שתתאים לצורך ראשך ולפנייך. יש מגוון גדול מאוד של צבעים ושל תסרוקות, וכל אחת יכולה למצוא לעצמה פאה שתחמיא למראה שלה.