פורץ מנעולים

פורץ מנעולים – שירות פורץ דרך

אין ספק שאחד הדברים היותר מרגיזים שיכולים לקרות לנו הוא עמידה מול דלת סגורה. אמנם, הדבר נכון גם בצורה מטאפורית, שכן אנחנו מאוד לא אוהבים לא להצליח בדרך מסוימת בה רצינו ללכת ולא אוהבים להרגיש שכל אפשרות להתקדמות חסומה בפנינו, אולם כרגע אנו מתייחסים לביטוי "דלת סגורה" כפשוטו. מאוד לא נעים להגיע הביתה ולגלות שאנחנו לא יכולים להיכנס פנימה; מאוד לא נעים לעמוד מול רכב סגור כשילד שלנו נמצא בתוכו, מחייך, עם המפתחות של הרכב בידיו ומאוד לא נעים לגלות שלא רק שפרצו לנו לעסק, אלא שגם השאירו את הדלת סגורה מבפנים וחסמו בפנינו את האפשרות להיכנס ולאמוד את הנזקים. הפתרון בכל אחד מהמקרים הללו ובמקרים נוספים, הוא, כמובן, להיעזר בשירותיו של פורץ מנעולים מקצועי.

פורץ מנעולים

איך בוחרים מנעולן?

כמעט כמו בכל תחום, גם בתחום המנעולנות ישנם נותני שירותים רבים, אשר משווקים את עצמם כמומחים בתחום וכאנשי מקצוע מנוסים היכולים לפרוץ כל דלת ולפתוח כל מנעול. אמנם, ברוב המקרים המידע הזה נכון, אולם על מנת שלא תזמינו דווקא את מי שאינו אמין, מומלץ להיעזר ברשימת הפרמטרים הבאה כדי לבחור את אותו פורץ מנעולים שיפתח עבורכם את הדלת:

הכשרה מקיפה – פורץ מוסמך ואמין הוא כזה אשר סיים בהצלחה קורס מנעולנים במוסד לימודים המוכר על ידי איגוד המנעולנים.

  • אישור משטרתי ותעודת מקצוע – פורץ מנעולים מוסמך מקבל עם סיום לימודיו תעודת מנעולן, בתנאי שהציג בפני המשטרה תעודת יושר המעידה על כך שאין לו עבר פלילי. לאחר קבלת התעודה יקבל גם אישור מטעם משטרת ישראל שלפיו הוא רשאי לעסוק במקצוע. קבלת האישור המשטרתי היא תנאי הכרחי לתחילת עבודתו, משום שפריצה מהווה עבירה פלילית ורק מי שקיבל אישור מהמשטרה רשאי לעשות זאת מבלי לעמוד למשפט.
  • ניסיון – כמובן שרצוי להזמין פורץ מנעולים מוסמך שיש לו ניסיון רב בפריצת מנעולים מסוגים שונים ובסיטואציות שונות, וזאת משום שאדם שכזה יוכל, בדרך כלל, לבצע את העבודה בצורה מקצועית מבלי לגרום נזק רב לדלת, ובמהירות יחסית, שהיא נושא קריטי בחלק מהמצבים.
  • מיקום ומהירות הגעה – כאשר מדובר במצבי חירום חשוב שתזמינו פורץ מנעולים שיגיע מהר. לכן, צרו קשר קודם כל עם אנשי מקצוע הנמצאים באזור שלכם, אבל אם הם עסוקים על תהססו לפנות גם למנעולנים מאזור קצת יותר רחוק. יכול להיות שדווקא הם יוכלו להגיע יותר מהר משום שבאותו רגע הם פנויים ויכולים להגיע אליכם במהירות.

לא מתפרצים לדלת פתוחה

בחירת פורץ מנעולים על פי הקריטריונים שלעיל תבטיח, ככל שרק ניתן, שיגיע אליכם בעל מקצוע שיבצע את העבודה בצורה מקצועית, אמינה ומהירה. דאגו לוודא שיש ברשותו תעודת פורץ מוסמך ואישור משטרתי, על מנת שתוכלו להיות בטוחים ככל שניתן, שלא תתבצע אצלכם פריצה נוספת תוך זמן קצר.

לסיכום: בכל  מה שקשור לבחירת מנעולן, אל תתפרצו לדלת פתוחה ותבחרו כל אחד, אלא רק איש מקצוע מהימן ומנוסה. בהצלחה!