פינות אוכל

פינות אוכל לגינה

לשנות את הבית ולשפץ אותו זו אינה משימה קלה או פשוטה בכלל. אולם העובדה שצריך לעשות את זה לפחות פעם בחיים היא ללא ספק עובדה שחייבת להיעשות, לפחות פעם אחת בחיים.

כשאנחנו החלטנו לעשות שיפוץ לבית לא חשבנו שזה יהיה כרוך בכל כך הרבה עבודה ובכל כך הרבה דברים מסביב להתעסק איתם אך למרות זאת שכרנו מעצבת פנים שתדאג לעיצוב פנים הבית שלנו.

אחד הדברים שהיא הציעה לנו היה לשפץ את החלק של המטבח ואת האזור שבו אוכלים, להוסיף פינות אוכל מעניינות ולשנות את כל אזור האוכל בבית. כחלק מאותו שינוי של פינות אוכל במטבח היא המליצה לנו להוסיף מספר רהיטים ומספר שונה של עיצובים מיוחדים.

פינות אוכל

אחד הדברים המרכזיים שהיא אמרה לנו שכדאי לנו לשנות בכל הקטע של פינות אוכל היה הוסיף זוג שולחנות אוכל מיוחדים כאלו שיגדילו את אזור האוכל ויהפכו אותו לאזור מיוחד ומעוצב ביותר. היא אמרה כי שולחנות אוכל יכולים להעניק אווירה מיוחדת למטבח ולכל איזור הבית המשופץ והמעוצב מחדש ואנחנו לא הבנו על מה היא מדברת, אבל הלכנו איתה לראות במה מדובר.

כאשר הגענו איתה אל חנות הרהיטים שהיא המליצה לנו עליה התחלנו להבין מה גודל הבעיה שלנו וכמה זה לא הולך להיות קל לבחור שולחנות אוכל מעוצבים ומתאימים לנו אל פינות אוכל שאותם אנחנו רוצים לשנות ולארגן מחדש. יש מגוון כל כך גדול שזה בכלל לא פשוט מתוך כל אלו לבחור את הפינות שמתאימות לך ושנראות לך כמוצלחות ביותר.

לבסוף, לאחר הרבה מאוד התרברבויות והחלטות קשות הצלחנו לבחור ולהחליט על סגנון פינות אוכל שהתאים לנו ביותר ובעזרת שולחנות אוכל טובים ויפים הצלחנו לעצב את אזור פינת האוכל החדשה שלנו בבית למשהו שיראה טוב, יפה ואיכותי.