צימרים במרכז

צימרים במרכז – להרגיש את הכפר ליד הבית

פעם רוב האנשים חשבו שלקפוץ אל צימר היה כרוך בנסיעה ארוכה לגליל העליון. רבים נרתעו מהמחשבה. היום הדברים השתנו. ניתן למצוא שלטים בישובים בשפלה עם הכיתוב "כאן יש צימרים במרכז". היום תושב מרכז הארץ יכול לנסוע חצי שעה מביתו וליהנות מאווירה כפרית. צימרים במרכז זה עובדה קיימת.
כדי לעודד את התיירות הממשלה אישרה לאנשים לבנות בחצר בתיהם מבנה מעץ מצויד במיטב מוצרי חשמל כולל מטבח משוכלל, מזגן וג'קוזי. בדרך כלל משכירים את הצימרים עם שמונה מיטות, כך שהמחיר הוא אחיד בין אם באים שניים או שמונה. רבים הם התיירים שרוצים לבלות אבל לא להתרחק ממרכזי התרבות ולכן צימרים במרכז מהווים אטרקציה תיירותית.
חוויית הבילוי

צימרים במרכז

צימר במושב במרכז

במושב קטן בפאתי הערים הגדולות ניתן למצוא בתיאום מראש צימרים במרכז מנוהלים על-ידי אנשים שאוהבים להעניק פינוקים רבים ללא כל תוספת למחיר שעליו סיכמו. כך שבוקר אחד תתעוררו ותיגשו  לארוחת הבוקר ותגלו שגם צימרים במרכז יכולים להגיש ארוחות עם ריחות של פעם. חביתות, ביצים ישר מהלול, דבש טהור, גבינות מובחרות ופירות מהפרדס הסמוך. וגם לחם טרי  שזה עתה יצא מהתנור.
ונגיד שהוזעקת בדחיפות באמצע החופשה להשתתף בישיבת צוות, אזי תוכל לנסוע בידיעה שהאישה והילדים יוכלו להמשיך וליהנות  יחד עם החברים במסגרת חופש צימרים במרכז.
חיסכון בדלק –יתרון נוסף בבחירת המקום
בבחירת צימרים במרכז תוכלו  לחסוך כסף רב יחד עם כל שאר האורחים. אין צורך לנסוע שעות רבות בכבישים ובמקום זה תוכלו לבקר באתרים שתמיד ידעתם על קיומם אבל העדפתם לנסוע לאתרים המרוחקים. תופתעו לגלות מערות, אתרים היסטוריים ואפילו שבילים יפים במרחק נסיעה קצרה מביתכם. מרכז הארץ מלא בישובים קטנים ובהם מוזיאונים קטנים, בתי קפה קטנים עם תפריטים מיוחדים. ישנם פרדסים ובריכות דגים שמאפשרים למבקרים להשתתף בקטיף תפוזים או לדוג דגים ולשלם עבור  הכמות שאספו.
היתרון הבולט של צימרים במרכז הוא שאינכם חייבים לתכנן את החופש מראש. פתאום בא לכם לברוח מהעיר לכפר. אז הרימו טלפון, תזמינו ותקפצו ללילה אחד או יותר.
צימרים במרכז. להרגיש את הכפר ליד הבית.