קייטרינג

שירותי קייטרינג

"אין חגיגה בלי עוגה", המשפט הזה, שכל הילדים (וההורים!) שרים אותו בכוונה מלאה ואולי גם בפה מלא, מתאר בצורה התמימה והמקסימה ביותר שרק שורה בשיר ילדים יכולה לעשות זאת, את הנחת היסוד הטמונה בכל אירוע, והיא שאין אירוע בלי קייטרינג

טוב. שהרי, העוגה היא גולת הכותרת של החגיגה, בדיוק כמו שהאוכל הוא גולת הכותרת של האירוע, כל אירוע.

אין הדבר מתיימר להוריד מהחשיבות הרבה שיש לאירוע עצמו, או לפגוע, חלילה, בשמחה הגדולה המתלווה להכנות שלפני האירוע. מדובר פשוט בציון עובדה, לפיה לא יעזור בית דין, אחרי כל אירוע שתערוך – אנשים ידברו על האוכל. אפשר להאשים את תרבות השפע שלנו, אפשר להאשים את הגרגרנות שלנו ואפשר פשוט לקבל את העובדה הזאת, וכאשר אנחנו מקיימים אירוע – לבחור בחברת קייטרינג משובחת, שתגרום לאורחים להתמוגג מנחת. אחרי הכול – גם כשאנחנו מגיעים לאירועים של אחרים, אנחנו שמים את לבנו לאוכל המוגש בהם, ובכלל – הרי גם באירוע שלנו נרצה להתכבד בעצמנו בחלק מהמנות שיוגשו.

קייטרינג

קייטרינג – מגוון אפשרויות

לאור ההסכמה על כך שכאשר מתכננים אירוע אחד הדברים החשובים ביותר הוא בחירה של חברת קייטרינג שתספק מזון ברמה גבוהה לכל האורחים, עומדת לפנינו השאלה האם לבחור בקייטרינג בשרי או בקייטרינג חלבי. זאת משום שבארצנו רוב חברות הקייטרינג מציעות קייטרינג כשר, ואינן מגישות מנות חלבית ובשריות גם יחד. ההחלטה לקבי קייטרינג בשרי או חלבי צריכה להתקבל על פי אופי האירוע; אם מדובר באירוע המתקיים בשעות הצהריים, וכולל ריקודים או פעילות גופנית אחרת, מומלץ מאוד לבחור בחברה המספקת שירותי קייטרינג חלבי. זאת משום שארוחה בשרית היא ארוחה שהיא בדרך כלל "כבדה" יותר, אשר תגרום לאורחים רבים להישאר בכיסאותיהם. לעומת זאת אם מדובר באירוע הנערך בערב, מקובל לבחור בשירותי קייטרינג בשרי, המציעים מגוון רחב של מנות אשר ביניהן יוכלו גם הצמחוניים שבחבורה למצוא מה לאכול. אל תקבלו החלטה על קייטרינג חלבי או בשרי רק בגלל הקינוחים. היום ישנן חברות קייטרינג המציעות גם קינוחי פרווה שיגרמו לכל האורחים שלכם ללקק את האצבעות ולא יישארו בצלחות כמו פעם.

חשוב לזכור כי ישנן חברות המציעות גם קייטרינג חלבי וגם קייטרינג בשרי, והכול כשר לחלוטין משום שהן עושות שימוש בכלי אוכל נפרדים להכנה ולהגשה של המזון.

קייטרינג – שיהיה במזל טוב ובתיאבון!

בין אם בחרתם שבאירוע שלכם יהיה בופה (שולחנות שעליהם פרושות המנות ואליהם ניגשים אנשים על מנת לקחת אוכל) ובין אם בחרתם בהגשה אל השולחן, הרי שאם בחרתם בחברת קייטרינג המציעה שפע של אפשרויות והמנוהלת על ידי שף שבאמת יודע את העבודה, סביר להניח שהאירוע שלכם ייזכר לטובה למשך זמן רב ושבהחלט אפשר יהיה להגיד עליו שאכן היתה חגיגה, כי העוגה (כמטפורה לאוכל בכלל) היתה נפלאה. שיהיה במזל!