שיפוץ דירה

חיפוש דירה

תהליך חיפוש דירה הוא אחד מן התהליכים הקשים ביותר שאנו עוברים כשאנו מחפשים לרכוש בית חדש. אך עם עליית מחירי הדירות משימה זאת הופעת כמעט ללא אפשרית. קורה לא פעם שאנו מגיעים לדירה שממוקמת באזור טוב אך לא תמיד היא נמצאת במצב ראוי למחיה.

לפעמים אנו נתקלים בבתים שאנו חושבים שאולי המצב שלהם דיי אבוד. אך בשביל לדעת אם באמת זהו המצב, אנו זקוקים לחוות דעת מקצועית אשר באמת תוכל לתת את הדעת לגבי מצבו האמיתי של הבית.

שיפוץ דירה

שיפוץ דירה

בדיוק בשביל זה, אנו יכולים לשכור את שירותיו של קבלן שיפוצים. כמו שלפני שאנו רוכשים רכב, מומלץ לקחת אותו למכון כדיי לבדוק את תקינותו כך גם כשאנו רוכשים דירה, נשכור את שירותיו המומחים של קבלן שיפוצים כדיי שיוכל להדריך אותנו בקניית הדירה הנכונה.

למה כל כך חשוב לבדוק את הבית לפני רכישתו? ישנם שיפוצים שעלולים לעלות לכם סכום רב של כסף. לכן, חשיבות בדיקת הבית מלפני רכישתו הינה קריטית.. לדוגמא, צנרת הרוסה מצריכה שבירת כל ריצוף הבית ולכן זה עלול לייקר לכם את מחיר שיפוץ הדירה בעשרות מונים.

סיבה נוספת היא רקיבות. שיפוץ דירה כולל בתוכו דברים רבים. כולל שיקום קירות. זה יכול להיגרם בעקבות הזנחה מתמשכת של הבית, הקירות עלולים להירקב ולגרום לכם כאב ראש וכאב בכיס.לכן לפני רכישת הדירה ישנם דברים רבים שתוכלו להבחין בהם עוד לפני שתזמינו קבלן שיפוצים שיבדוק את כדאיות רכישת הדירה. למשל רטיבות, לחץ המים שיש בדירה, אטימות, רגישות לחום ולקור ועוד.