תיקון מקרר

תיקון מקרר – לא עניין של מה בכך

בחלק זה של המדריך אנו נסביר לכם כמה חשוב שאתם תדעו כמה דברים לגבי המקרר שלכם לפני שאתם מזעיקים הביתה טכנאי מקררים שיבצע עבורכם את תיקון המקרר שלכם.

כמו שדובר בחלקו ראשון של המדריך כי יש חשיבות רבה אם אתם מבצעים תיקון מקררים של מקררים אמריקאיים או מקררים אירופאים כך גם חשוב שאתם תדעו מעט פרטים על המקרר שלכם ובעצם כך תוכלו לדאוג שטכנאי המקררים יגיע ויבצע את העבודה במהירות הבזק.

חשוב מאוד שתדעו כי תיקון מקררים הוא קריטי שיבוצע תוך שעות משום שמדובר באוכל שמאוחסן במקרר וללא קירור בייחוד בימי הקיץ החמים אתם יכולים לסבול מהפסד כספי גדול מאוד ולכן חשוב שאתם תהיו מוכנים ותדעו איזה דגם המקרר שלכם כך שתזמינו טכנאי מקררים לביתכם תוכלו עוד בטלפון לתת לו את הדגם ולהסביר לו בצורה כללית מה מצב המקרר שלכם ומה גורם הבעיה.

תיקון מקרר

תיקון מקררים הוא לא משחק ילדים ולכן אם אתם צריכים לבצע תיקון מקררים איכותי וטוב אתם חייבים לדעת מי טכנאי המקררים אותו אתם מזמינים לביתכם וכמובן אתם גם צריכים שהוא יגיע במהירות הבזק לזירת התיקון על מנת שהמצב של המקרר לא יחמיר ואיתו גם כל האוכל שנמצא בתוכו.

כמה טיפים לפני הגעת הטכנאי לתיקון מקררים :

  • הוצאת התקע מהשקע על מנת לא לגרום לקצר חשמלי בכל הבית.
  • לא לפתוח את המקרר על מנת שהקור שעדיין במקרר ובמקפיא לא יצא החוצה.
  • בירור באחורי המקרר מה המספר הסידורי והדגם של המקרר למקרה שטכנאי המקררים ישאל אתכם.
  • במקרה של נזילה יש להפשיר את המקפיא ורק לאחר מכן טכנאי המקררים ימצא את אזור הנזילה.

לסיכומו של עניין חשוב מאוד שאתם תהיו רגועים ולא תאבדו עשתונות בכל הקשור לתיקון מקררים, חשוב לשמור על קור רוח ולכן כדאי שיהיה לכם טלפון של טכנאי מקררים שנמצא באזור המגורים שלכם והוא הומלץ לכם על ידי משפחה או חברים.